Jump to content

Aggressive Perfector's Content

There have been 134 items by Aggressive Perfector (Search limited from 23-септември 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#13358 Кавъри

Posted by Aggressive Perfector on 10 октомври 2007 - 16:58 in Общ музикален форум

Всички кавъри смучат. :crying: Закво ми е да слушам кавър на Raining Blood примерно (освен на живо де) като мога да си я пусна в оригинал...



#12839 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 20:56 in Общ музикален форум

^Моля те, надуй им Funeral Fog на Mayhem. -_-



#12837 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 20:54 in Общ музикален форум

^Ще си позволя да кажа, че това кой каква хигиена спазва е въпрос на личен избор. :P Също и с прическата.

Quote

Аз си скубя веждите и използвам парфюм. Е, и?
Не ща да те познавам. Away, away!!! :lol2:

Quote

Искаш да кажеш, че съм педал? smile.gif
Метросексуален=Първата стъпка към емо
Емо=Върховна степен на гейщина
:D

Quote

Иначе, въпреки че не одобрявам бръсненето на краката, познавам едно момче, което го прави и има много сериозен успех сред жените(макар и не поради тази причина), с което ти едва ли можеш да се похвалиш.
Аз съм на 15 ве, кви жени, кви глупости?! Слава на коктейла "Тримата глупаци"*, патент на мене, Шизото и Грънджа!!! :P Е, ако падне неква плячка, все пак... :D

Quote

А за гаденето - бъди сигурен, че на единици им се гади от миризмата на хубав парфюм, а всички останали от миризмата на добре изпотено и мръсно тяло.
Боли ме куро, че им се гади. БИТОВ ТЕРОРИЗЪМ!!! -_-

Ок, само ще вметна, че тъй като почнах да спортувам, се къпя 4 пъти в седмицата (сиреч през ден - не че ми е приятно, ама...), и под "мърляв" имах предвид с мръсни дрешки, без дезодорант, не се и стрижа, оригвам се в личицата на жалките хорица... Ок? ;)

*става въпрос за смеска между бира, водка и кола. Cheers! -_-

БИРААААА!



#12828 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 19:42 in Общ музикален форум

View Postalice, on Oct 7 2007, 18:52, said:

Ходи си мърляв, но бъди готов да понесеш съответните реакци, адекватни за подобно поведение. Както каза някой - ти не уважаваш себе си, а искаш другите да те уважават...Ами бъде готов за негативизма, който в случая ще е напълно оправдан. -_-

Уааааау. Много ми дреме кво ше мисли за мене некв шибан чалгар. И не искам никой да ме уважава - аз не уважавам никой. -_- Боли ме оная работа дали ше мириша на пор или на парфюм - и без тва не правя разлика между двете. Или сигурно само малоумните напарфюмирани педалчета, които си скубят веждите уважават себе си...
ШИБАНИ ФАШОНИ, МРЕТЕ!!! :D
:P



#12842 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 21:01 in Общ музикален форум

Quote

Като пораснеш, ще разбереш какво има предвид Нещото
Да се правиш на гейче, за да забиеш неква курва? -_-



#12832 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 20:08 in Общ музикален форум

View PostНещото което вие в нощта, on Oct 7 2007, 21:00, said:

И как реши, че единствено чалгарите имат обоняние и само на тях вонята прави впечатление? Хубаво е все пак, че не всички метъли споделят безумните ти убеждения иначе на концерти трябваше да ходим с противогази.
"Замърсеното тяло поддържа духа неспокоен" -_-

Не става дума за воня. Ти виждала ли си "момче", което си скубе веждите и си бръсне краката??? А пък като вземат и да се парфюмират, започва да ми се гади. Мерси. :D
Метълът е бира и непукизъм. Наздраве!



#12844 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 21:07 in Общ музикален форум

^Майтап бе, Уили! Нали там разправяше за некв дет се бръснел нз си къде и имал голям успех с жените... -_- Наздраве!



#13012 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 08 октомври 2007 - 23:02 in Общ музикален форум

^Мба, супер голям успех имам с жените - като им дъхна и ги свалям. :harhar:



#12852 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 22:23 in Общ музикален форум

^Ама не, става въпрос, че Марилиън говори, все едно че трябва да се съобразяваме с другите, и сякаш обществото е перфектно... Ами НЕ Е. -_-



#12849 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 22:05 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 7 2007, 22:35, said:

Сега разбрах. Ти си от онези, които обвиняват обществото за всичко лошо, което им се случва в живота. Дали ще бъде заради мнима дискриминация относно музикални предпочитания или пък заради липса на профисионално развитие, а може би в твоят случай недобри оценки в училище, за всичко е намерен универсиален виновник в лицето на обществото. Така е лесно и удобно. Само, че един ден ако си умен разбираш, че това е измислен прозрачен параван, зад който искаш да прикриеш собственото си бягство от отговорнст. Нямам желание да споря с теб или да влизам в излишна полемика. Позната ми е позицията ти. Не я одобрявам и знам, че ти би могъл да промениш ъгъла на гледната си точка. Ако го сториш - добре, ако не успееш, пак добре. Твоя воля...

Хахаха, нещо не си разбрал. Уча доста и мога смело да кажа, че съм отличник. :D Погледни обаче какво е обществото: по-голямата част от хората са ЗАТЪПЕЛИ и не виждат нищо отвъд това, което те самите знаят. "Я си слушам сръбско и техно, пък метъла може и да е добър, ама няма да го слушам, шото я си слушам сръбско и техно и нищо друго не ми требе..." Осъзнаваш ли колко малко нормални хора има в един клас? По-голямата част са или дебили, или лигльовци... Има доста "фашони", които в повечето случаи се държат "колко съм куул, не можеш да разговаряш с мен"... Въобще даваш ли си сметка колко малко са свестните хора??? Как искаш да харесвам едно общество, в което най-голямата атракция е дебел мазен изрусен травестит?! Не обвинявам никой, аз живея по своя воля и ако някой ден пропадана, то последният, който бих обвинил за това, е обществото.

И какво предлагаш в крайна сметка? Да не бъда метъл, защото обществото не ме приема като такъв????? -_-



#12847 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 07 октомври 2007 - 21:23 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Oct 7 2007, 22:15, said:

Така е, ако живееш в гората сам. Щом обаче си част от обществото е необходимо да спазваш определени норми на поведение. Иначе рано или късно обществото те отритва. Лошото е, че доста младежи спазват твоя принцип, а по-късно в живота си, когато се самооприличат на луузъри обвиняват обществото за неуспехите си. Така се получава омагьосан кръг от който няма измъкване...

Въх, стресна ме... :D Е, аз си знам, че ше свърша в некоя канавка, и кво? :P Обществото смуче! Та нали същото това общество отрива нас метълите като "нацисти", "наркомани", "сатанисти" и т.н.

Quote

Така е, ако живееш в гората сам.
TRVE NORSK BLACK METAL KVLT! RAAAAAH! -_-



#12687 Училището и метъла

Posted by Aggressive Perfector on 06 октомври 2007 - 09:13 in Общ музикален форум

Абе кво значение има как се обличаш и как изглеждаш? Аз си ходя мърляв - и кво? :metal:



#9731 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 17 септември 2007 - 21:32 in Общ музикален форум

Не знам, аз съм на мнение, че не трябва да ти пука на кого влияеш. Трябва просто да правиш музиката, която ти идва отвътре. Както при Фрип.



#9232 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 14 септември 2007 - 18:13 in Общ музикален форум

Quote

Дааа. Ето тук е мястото да започнем да говорим за пънк biggrin.gif

Не съм съгласен. Пънкът е просто една мода. А 70-тарските величия чисто и просто са се изчерпали...

Quote

Дай сега непредубедено да видим на кого са повлияли те? huh.gif

Ами чуй откриващия риф на 21st Century Schizoid Man и сам кажи (Black Sabbath, anyone???)... Да не говорим, че дядо Ози има и кавър на тази песен. :metal:



#9196 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 14 септември 2007 - 15:14 in Общ музикален форум

^+545465121654968451359878 Няма какво повече да се каже просто... :angry3:



#9175 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 14 септември 2007 - 13:08 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Sep 14 2007, 11:58, said:

Може би, ако се аргументираш ще се получи дискусия, но така декларативно не става... :ninja:
:angry3:
ДОБРЕ, АРГУМЕНТИ:
1. Уникални са като стил. Дори всеки албум при тях си е уникален.
2. За рифа от 21st Century Schizoid Man даже няма смисъл да говорим...
3. Като се замислиш НЯМАТ слаб и посредствен албум.
4. Колко други групи са се разписали под 23-минутна композиция?!
5. 40 години след създаването си, King Crimson все още съществуват.

Enough?!

И дължа да подчертая, че не съм прогресар. :P



#9149 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 14 септември 2007 - 10:51 in Общ музикален форум

^Васко Найденов е най-големия какво? :D

А иначе просто това ЗА МЕН си е най-великата група и всички трябва да им паднете на колене!!! :) :D



#9238 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 14 септември 2007 - 18:45 in Общ музикален форум

^Факт е обаче, че изброените по-горе групи са ВСЕ НЯКАКЪВ прогресив (въпреки, че адски се дразня на ей такива хиляда определения - електро прог?!? симфо прог?! фолк прог?! :metal: ). А дебютният албум на Кримсън си е първият сериозен прог албум, при положение, че по това време бъдещите прог титани все още си играят на психиделия...



#9351 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 15 септември 2007 - 14:46 in Общ музикален форум

View Postcadaurus, on Sep 15 2007, 14:07, said:

Между другото, ще познаеш ли коя друга икона на поп-културата цитира Red като една от най-любимите си хави, без която е нямало да запише един привидно отдалечен от Red албум? Гуглинг форбидън! :harhar:

N I R V A N A
Кърт Кобейн сочи албума за причината, по която се е захванал с музика...

А относно "оакването" на Фрип... Днешните прог-звезди Tool са повлияни от THRAK, от "оакването". Предполагам, че и Tool са оакана банда???



#9722 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 17 септември 2007 - 20:53 in Общ музикален форум

Виж ся, ембиънт не съм слушал, ше си намеря нещо, НО! Да те питам. Защо смяташ че чувствата и настроението на изпълнителя не влияят на чувствата и настроенето на публиката? Та нима ако някой шизо пианист (тва пък къде го измислих :yes: ) изсвири Лунната Соната или Fur Elise насечено и удряйки с всичка сила, това няма да скапе настроението за което тези пиеси би трябвало да създават? Нима някой може да свири тих и спокоен дет метъл? Чувствата на изпълнителя пряко влияят на чувствата на слушателя. И настроението на една музика, зависи и от самата музика и от изпълнителя.



#9714 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 17 септември 2007 - 20:02 in Общ музикален форум

Марилиън, никой не казва, че само Кримсън са създали прогресива. Но "Двора" си е първият сериозен прог албум и това е...

Quote

днешните експерименти на Фрип със звука, нямат нищо общо с тези отпреди тридесет години

Добре де, смяташ ли, че е нормално една група да звучи по същия начин както преди трийсет лайняни години? Музиката се променя. Музиката ПРОГРЕСИРА. И всяка група, която не прогресира заедно с музиката, е обречена на провал (РОЛИНГ СТОУНС МОГАТ ДА СЕ ШИБАТ!!!). Ти какво искаш? Преиздание на "In the Court..."??? Смяташ ли, че този албум, колкото и велик да е, е актуален 30 години по-късно???

Quote

И накрая, защо никой не коментира тезата ми от по-горе свързана с пагубното въздействие на свободата върху креативността на музиканта?
Какво? Нима един творец не трябва да е свободен да твори каквато музика иска? Аз съм на мнение, че трябва да твориш каквато музика ти харесва, без да ти пука за останалото... Кримсън правят това.

Quote

Ембиънта: пресъздава чувствата на този, който го свири, без да се занимава с това кой и защо ще слуша и възприема.
Чаааааакай малко! Ти какво в крайна сметка искаш? Един темерут, който 30 минути шредва на фона на некви барабанченца и бас? Нима ЕМОЦИЯТА и НАСТРОЕНИЕТО не са най важното нещо в музиката. Ако щеш остави и прога... Кефят ли те примерно ония блек банди, дето 5 минути удрят два акорда на фона на бласт бийтове и въобще не се интересуват от музиката си като мрак и злоба? Повтарям: НАЙ-ВАЖНОТО в една музика е настроението, мислите, чувствата, които създава у слушателя. Защо според теб само ембиънта трябва да е такъв???



#9684 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 17 септември 2007 - 16:59 in Общ музикален форум

Quote

А при Дженезис не е така Гео. Те са интимни, съкровени, скрити, отприщащи определени сетива при определени условия в точно определено време

Quote

С други думи, там Фрип не е музикален ексхибиционист, а екхибиционист на настроения и чувства

Значи ясно! Дженезис, също както и Кримсън, не са прогресив, защото в музиката им има настроения и чувства и защото бърникат сетивата ти... :D :no: :)



#9403 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 16 септември 2007 - 07:49 in Общ музикален форум

View Postmarillion, on Sep 15 2007, 18:35, said:

А кой нарича Tool днешни "прог звезди"? Това, че една група изведнъж решава да направи завой в творчеството си и запише прог албум не я прави под дифолт законодател или, както ти казваш "прог звезда"

Tool СА прогресив повече от всичко. Нищо че нямат дълги сола, ала-бала... Завоят при тях си е на практика след първият дългосвирещ албум, който е алтернатив (и все пак с неравноделни моменти и НЯКАКВИ прог влияния). Aenima си психиделичен прогресив, а Lateralus си е уникален албум, при все това е ПРОГ. И да "прог звезди" са. Малко групи със трудна за разбиране и сложна музика продават по 2млн копия от албум.



#9136 KING CRIMSON

Posted by Aggressive Perfector on 14 септември 2007 - 10:07 in Общ музикален форум

Най-великата рок група на всички времена! Не ми пука нито за любимите метъл светила, нито за останалите рок динозаври. Никоя група не може да стъпи и на маликия пръст на Фрип... Същински легенди. :) :D :D



#12030 Кои са най-надценяваните чужди групи в България?

Posted by Aggressive Perfector on 01 октомври 2007 - 16:05 in Общ музикален форум

^Без тези три групи любимата ти Металика нямаше да я има. Имай уважение към бащите.