Jump to content

LadyLuck's Content

There have been 2 items by LadyLuck (Search limited from 05-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#68247 Kavarna Rock Fest 2010

Posted by LadyLuck on 29 July 2010 - 15:53 PM in Концерти и фестивали в България

[quote name='HeathenHeart' date='Jul 29 2010, 12:20 ' post='68214']
Браво за това мнение! :harhar: Напълно го споделям! :harhar: :harhar:
Дано някой се сети да организира самостоятелен концерт на Корпиклаани, подкрепени от други фолк-метъл групи.
[/quote

Втория ден гледах само тях, но това ми беше повее от достатъчно! Чакам ги на самостоятелен концерт :lol:))



#62905 Kavarna Rock Fest 2010

Posted by LadyLuck on 13 April 2010 - 11:00 AM in Концерти и фестивали в България

View PostSvil, on Apr 8 2010, 10:06, said:

Таря може да е учила оперно пеене, ама не е оперна певица. Явно добре си е преценила възможностите и навреме се е отказала от класическата музика. Може в метъла да е голям глас, ама в операта щеше да е повече от посредствена. Изобщо много я надценявате.


Предвид голямата ми любов към Nightwish и не толкова голямата ми към Traja ( да отбележа, че не я мразя или нещо такова, леко ми е неприятна като поведение) искам да се съглася напълно с мнението на Svil. Уж докато беше в NW мацката много държеше на соловата си кариера ( който е гледал филмите или е чел биографичната книга на групата знае, че многократно е пренебрегвала групата за сметка на собствените си пректи), която щеше да бъде та уж в оперното и църковното пеене. Там обаче на фона на всички останали певеици Tarja не е нищо особено, а и пари не се вадят .....
Както и да е, всеки има право на мнение. Аз ще я гледам в Каварна, но най много се радвам за Доро и Епика и добре, че Tarja e последна, тъкмо ще ни приспи на финала :no:))