Jump to content

MadButcher's Content

There have been 41 items by MadButcher (Search limited from 03-June 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#48477 Мeтъл група - представител

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 19:42 PM in Общ музикален форум

Е, чакай ве шортите ! Че кой казал че съм анонимен или че се крия - ела ме виж :) :) :)



#48471 Мeтъл група - представител

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 19:01 PM in Общ музикален форум

:) Не обичам цензурата и хората, които си мислят, че могат да тонират мнението на другите в сивотата на собствената си ограниченост. Чичко, достатъчно любезно те приканих да пишеш на ЛС - не си прави простотията обществено достояние, ами си смени шортите :)



#48451 Най-добрият вокалист

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 15:06 PM in Общ музикален форум

Warrel Dane си е супер наистина, но не само той! Дали под "добър" не трябв да се разбира "добродушен" !? :)



#48435 В момента слушам:

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 11:49 AM in Общ музикален форум

Technophobia - 2009 - Grave New World



#48432 Мeтъл група - представител

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 11:43 AM in Общ музикален форум

View PostSvil, on May 26 2009, 11:46, said:

А да ти почопля на тебе носа, искаш ли?

А , моля! Има си ЛС ! Ако имаш някакви предложения - там ! Не тук, че после пак аз ще съм виновен :metal:



#48424 Мeтъл група - представител

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 10:34 AM in Общ музикален форум

View PostSvil, on Oct 29 2008, 23:25, said:

Judas Priest е една силно надценявана група според мен. А и става хеви метъл в един доста късен етап от развитието си. Преди това е некакъв рок енд диско хибрид. Всичко останало са бръщолевеници на заблудени фенове
:metal: :metal:


Надценявана под-ценявана и прочие фриволности - всеки може да пише каквито си иска глупости, докато си чопли носа... Judas и пак Judas - това е квинтесенцията на хеви метъла! Единствено те и Accept, не виждам кои други биха могли. Що се отнася до Мяталика :metal:



#48422 Black Metal

Posted by MadButcher on 26 May 2009 - 10:20 AM in Общ музикален форум

Бъркате! Ето това е първият ТРЮ блек метъл !!! :metal: ArthurBrown


Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image



#48382 В момента слушам:

Posted by MadButcher on 25 May 2009 - 16:13 PM in Общ музикален форум

Posted Image



#48328 Black Metal

Posted by MadButcher on 25 May 2009 - 07:59 AM in Общ музикален форум

View Postcygnusx86, on May 24 2009, 21:21, said:

Всъщност аз обожавам блек метъла ама не тия пънкарско повлияни истории дето ги свирят дарктрон и карпатиан форест.

:metal: ;) :yes: Ей ти велики мисли! "Пънкарите" Darkthrone



#48043 В момента слушам:

Posted by MadButcher on 22 May 2009 - 08:21 AM in Общ музикален форум

Posted Image



#48005 Black Metal

Posted by MadButcher on 21 May 2009 - 19:18 PM in Общ музикален форум

View PostJoey, on May 9 2009, 00:26, said:

Развитие на блек метъла според мен:
Venom
Possessed

Много хубаво ама тия последните никога , ама никога не са били блек !!! :lol:



#47736 Класация на велики барабанисти

Posted by MadButcher on 18 May 2009 - 14:09 PM in Общ музикален форум

Ларс Улрих е пълен некадърник - това би лседвало на всеки да е ясно. Иначе великите: Cozy Powell, Dave Lombardo , Gene Holgan, Pete Sandoval, Ken Owen,



#47669 Любим концептуален албум

Posted by MadButcher on 17 May 2009 - 22:21 PM in Общ музикален форум

Kign Diamond - Them 1988

Posted Image



#47666 Sabaton

Posted by MadButcher on 17 May 2009 - 22:15 PM in Общ музикален форум

View Postcygnusx86, on May 16 2009, 21:01, said:

Иначе сабатон като цяло са некадърници но имат и свестни песни, даже има 5-6 които ми харесват. Вокала е ужасен. Музиката им е доста несериозна, естествено може би това е умишлено

Именно - също като Металика и особено албума Сейнт хЕнгър - ха ха ха



#47599 Тома - Герой

Posted by MadButcher on 16 May 2009 - 20:08 PM in Общ музикален форум

"Идол" , но на кого!? На феновете на Иван и Гей (ах ,пардон, Андрей :harhar: ). Тома е продукт на абсолютната комерсия и пошлост. Продукт на СМС гласуването. Продукт, от който лявозавиващите "парвенюта" Иванчо и Андрейчо трупат тлъсти сметки и простолюдието им се радва. Като ми се слуша Ковърдейл ще си пусна Ковърдейл, а не някакви бездарни напъни за имитацията му!



#47574 Sabaton

Posted by MadButcher on 16 May 2009 - 12:40 PM in Общ музикален форум

View Postwhiplash159, on May 11 2009, 16:09, said:

На мен, примерно, не ми пука дали са надценявани или не. Кефят и то адски много.
Но бих искал да обърна внимание на факта, че бандата е харесвана от порядъчно много фенове на почти всички стилове в метъла. А в наши дни подобни обединяващи групи са все по-рядко явление :D

Абсолютно! Аз съм пример за това! А иначе свикналите да намират кусура на всичко bulgarians нека си тънат в собствения си негътивизъм. Истината е, че Сабатон имат страхотно бъдеще, а и заедно с тях метъл сцената като цяло.



#47005 Dimmu Borgir в Каварна за "Thrash till Death 2009"

Posted by MadButcher on 11 May 2009 - 21:10 PM in Концерти и фестивали в България

View PostЗмей Горянин, on May 11 2009, 12:35, said:

:harhar: Но за екстремна група - DB да си от първа класа със сигурност

Даже с абослютна сигурност- перфектни музиканти с невероятен набор от авангардни идеи.



#46894 Sabaton

Posted by MadButcher on 10 May 2009 - 21:11 PM in Общ музикален форум

Надценена или не - те са "силните на деня"! Предлагат нов тип звучене в един жанр, в който новите неща вече трудно стават. Хит са и никой не може да го отрече, а особено в БГ са много силен хит. Както казва Фрезата по-горе, щом има БГ фенове да отидат до Солун за концерт, значи наистина има за какво. На мене ми действат емоционално - кефят ме и не се замсилям "надценени" ли са или подценени - метъла не подлежи на философизиране, защото е свързан с меоцията, а тя не е подчинена на разума. Без да съм пряк привърженик на жанра Сабатон са феноменално явление, което ми харесва, защото правят здрав и оптимистичен по звучене метъл, дори и славата им да трае "ден до пладне"!



#46887 Sabaton

Posted by MadButcher on 10 May 2009 - 18:55 PM in Общ музикален форум

frezata :worship:



#46883 Dimmu Borgir в Каварна за "Thrash till Death 2009"

Posted by MadButcher on 10 May 2009 - 17:13 PM in Концерти и фестивали в България

Dimmu Borgir са страхотна екстремна, авангардна група! Мисля,че ще има по нещо за повечето почитатели на екстремния метъл - блек, дет и пр. Освен това правят и срахотно сценично шоу и са една от малкото блек групи, които стоят "добре" на концерт!



#46880 Любима траш-метъл група

Posted by MadButcher on 10 May 2009 - 13:56 PM in Общ музикален форум

Първо, за да съм по темата - Thrash :D Второ, не съм агент, а ако съм щях да бъда Agent Orange! Трето, Thrash!!! Не идвам от никъде с никаква цел - просто си изказвам свободно мнението. Не съм провокатор, провокациите дойдоха от някои потребители спрямо мене и крайното ми мнение, забележете, относно някои групи! Тия потребители (1-2) после се почувстваха "засегнати", а не "почти всички" потребители на форума, които Господ знае колко са. Именно на тази основа - личното ми мнение относно някои групи започнаха дразгите от чисто детински тип. Четвърто - пак Thrash! Пето, участвам в още 5 БГ музикални форума (не говоря за форума на "Форд" и и тоя на психолозите в БГ :metal: ), нормално е да правя съпоставки, не е нормално всяко мнение обаче, което не съвпада с нашето, да ни обижда и конфронтира! За това ,че съм в нарушение на правилата на форума съм съгласен и си "поемам" вината, но затова,че покрай мене "съгрешиха" и други потребители спрямо пък тия същите правила...Шесто, Thrash!!! Седмо, не съм "агент" - да оставим тази параноя, ако бях нещо с "А" по-скоро щях да съм "агресор" :metal: ,ама и това не съм. Конспираторите, агентите и агресорите ползват различни IP, хостове и на знам какво още там :D ... Осмо, Thrash,Thrash,Thrash! Девето, що се отнася до простотията. Простотията се оказва също доста субективно оценъчно понятие. За едни простотия е слушането на чалга, за други слушането на метъл, за трети простотия е пиенето на гроздова ракия...за мене е например простотия да ходиш по анцуг (или да си обнародваш снимка по шорти и шкембе например :yes: ). Толкова - Thrash!!! И за да съм докрай откровен, както бях и в предните ми постове, за собствената си "простотия" се извинявам единствено на админите в този форум, (както и благодаря на едиствения човек тук - REYAV , който приема различните и различното), като реверанс за проявеното от тяхна страна толеранто поведение :worship:



#46776 Black Metal

Posted by MadButcher on 08 May 2009 - 22:03 PM in Общ музикален форум

Определено си е така!



#46775 Какво наоколо се носи...

Posted by MadButcher on 08 May 2009 - 22:01 PM in Музика

House of Pain - same as it ever was

Posted Image



#46772 Black Metal

Posted by MadButcher on 08 May 2009 - 21:50 PM in Общ музикален форум

Нека малко да разграничим нещата все пак! Venom са си "кръстници" на жанра - това всеки го знае! Техинят звук обаче няяяма нищо общо със станалия известен комедийно-пародиен "норвежки" блек метъл и изпоцапаните му кални-недоклани адепти, ама нищо общо няма! После, под блек в определен смисъл се разбира всичко що е "черно" и "сатанинско" като текстове и възгледи в рок музиката, та дори и дарк уейв! Да, после под блек метъл чисто музикално вече , се има предвид музика от типа на дебюта на Bathory и т.н., неща с доста елементарен, но "адски" звук! :lol:



#45984 Любима траш-метъл група

Posted by MadButcher on 28 April 2009 - 11:35 AM in Общ музикален форум

View PostBlacky, on Apr 27 2009, 20:50, said:

Марто, това, което написа за Джудас - :angry3: Единственият им албум, който съм си купувал някога(ако и да беше пиратска касетка) и единственият, който съм изтърпявал открай-докрай.

Ами невижадм какво значение има какво изтърпяваш открай-докрай!? За мен пък лично те нямат слаб албум с Халфорд ,както и той самия в соловите си албуми е страхотен! Темата от "да осмеем различното мнение" само да не се превърне в "да осмеем и отричем Джудас", защото "прамведният" ви форум ще се съгреши много :metal: Простотийте на "Марто" и селско-заядливия му стил оставям настрана. Марто, въобще не им пука за мнението ти относно Legion Of The Damned и неадекватните ти изказвания за Christ Illusion и ти можеш да си ги завреш... :) Ако искаше да запазиш "добрия тон", то нямаше да го нарушаваш просто ей така , за да покажеш "величето" на словото си и меродавността на мнението си :(