Jump to content

untraceableone's Content

There have been 9 items by untraceableone (Search limited from 09-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#53804 Megadeth - Endgame

Posted by untraceableone on 04 September 2009 - 21:53 PM in Общ музикален форум

Първо-за мен Мегадет не са това,което бяха или по-точно са били(все пак съм 92-ри набор,а качествените албуми според мен са издадени именно до 2-рата ми година).И аз като предполагам повечето от вас бях тръгнал с огромна надежда да слушам албума,но уви адски много се разочаровах.От първото до последното парче(с изключение на Headcrusher) целия албум ми се стори толкова монотонен,неенергичен и заспал,че имам чувството,че не са го правили Мегадет,а някаква съвременна бандичка,която просто отбива номера с пускането на еднообразен албум.Но според мен пълна вина в това няма чичо Дейв,ами новите попълнения-Крис Бродерик и Джеймс Ломенцо.Сякаш съставът на групата определя и самия албум-лош или добър,ефектен или слабо въздействащ,монотонен или разнообразен и т.н.И за да не кажете,че съм песимист ще дам единствено добра оценка на песента Headcrusher,която според мен единствена трябваше да бъде в албума.Надявам се следващият път Мегадет да направят нещо стойностно.Но пък,както каза колегата Nevermore,ерата Мъстейн май отмина,което е жалко.



#53666 Какво слушам днес?

Posted by untraceableone on 02 September 2009 - 14:42 PM in Общ музикален форум

Amon Amarth - Fate of the Norns



#53652 MEGADETH

Posted by untraceableone on 02 September 2009 - 11:55 AM in Общ музикален форум

И аз като голям фен на групата искам да изкажа своето мнение за новата им творба,а именно Endgame.Понеже в момента нямам много време и да изпадам в подробности,ще кажа само няколко неща.
Първо-за мен Мегадет не са това,което бяха или по-точно са били(все пак съм 92-ри набор,а качествените албуми според мен са издадени именно до 2-рата ми година).И аз като предполагам повечето от вас бях тръгнал с огромна надежда да слушам албума,но уви адски много се разочаровах.От първото до последното парче(с изключение на Headcrusher) целия албум ми се стори толкова монотонен,неенергичен и заспал,че имам чувството,че не са го правили Мегадет,а някаква съвременна бандичка,която просто отбива номера с пускането на еднообразен албум.Но според мен пълна вина в това няма чичо Дейв,ами новите попълнения-Крис Бродерик и Джеймс Ломенцо.Сякаш съставът на групата определя и самия албум-лош или добър,ефектен или слабо въздействащ,монотонен или разнообразен и т.н.И за да не кажете,че съм песимист ще дам единствено добра оценка на песента Headcrusher,която според мен единствена трябваше да бъде в албума.Надявам се следващият път Мегадет да направят нещо стойностно.Далеч съм от мисълта,че то може да бъде с успехите и класата на Rust in Peace,но все пак надеждата умира последна,знаете...



#49560 моля,дайте съвет!

Posted by untraceableone on 14 June 2009 - 11:02 AM in За музиканти

Китарата ми пристига другата седмица.А тя е Schecter Diamond V-1 Custom без флойд - http://www.ppc-music.de/de/anzeigeCartikel...erC0071973.html . За помощта при избора и доставката трябва да благодаря на Стъмпи /Nevermore/. B)



#48751 Продавам 2 бр. чисто нови китари Schecter

Posted by untraceableone on 30 May 2009 - 21:56 PM in За музиканти

Жестоки китарки! :) А за седемструнника само две думи - ЖЕСТОК Е!Пробвал съм го и повярвайте няма да останете разочаровани. :good:



#45831 моля,дайте съвет!

Posted by untraceableone on 26 April 2009 - 21:34 PM in За музиканти

Така,а за китарите.Коя от двете е по-добра,ако имате идея?



#45572 моля,дайте съвет!

Posted by untraceableone on 23 April 2009 - 17:11 PM in За музиканти

Ако можете да ме посъветвате и кое е по-добре:кубенце с вграден дисторшън,кубе и дистроршън педал или мултиефектен процесор и компютър?И какъв модел техника от всеки вариант. :),че края на месеца ще обиколя музикалните магазини в София.



#45411 моля,дайте съвет!

Posted by untraceableone on 20 April 2009 - 17:08 PM in За музиканти

Значи от доста време разглеждам B.C. Rich-овете и Jackson-ите и не знам коя от двете марки е по-добра за този клас китари (за начинаещи) и какво бихте ме посъветвали(V flying форма)?Също и за процесор към нея.Сумата,с която разполагам е 750 лв.



#45402 моля,дайте съвет!

Posted by untraceableone on 20 April 2009 - 10:58 AM in За музиканти

Здравейте!Скоро ще си взимам ел. китара,но още не съм решил каква точно да е.Начинаещ съм,свиря сериозно от няколко месеца.the mess,който е направил темата ми е приятел и съм свирил на китарата,която го съветвахте.Харесва ми звука,но съм фен на V flying формите,макар че не съм пробвал лично и не знам дали ще са ми удобни.Та моля,дайте ми съвет каква да е първата ми китара,на която ще свиря предимно траш и спийд метъл.