Jump to content

Nemesis's Content

There have been 31 items by Nemesis (Search limited from 12-June 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#55810 Marduk и Vader в София

Posted by Nemesis on 31 October 2009 - 21:59 PM in Концерти и фестивали в България

Супер!!!
Много добра новина - миналата година не успях да отида на Marduk, много сеядосвах и въобще не очаквах че може отново да ни посетят! Но тази година няма да изпусна Мардуците! :metal:



#54340 Плеърът върти...

Posted by Nemesis on 20 September 2009 - 14:02 PM in Общ музикален форум

Posted Image



#54325 Corpus Christii в България

Posted by Nemesis on 19 September 2009 - 15:52 PM in Концерти и фестивали в България

Еехх.. много малко хора е имало... :worship:



#53561 Какво слушам днес?

Posted by Nemesis on 31 August 2009 - 16:38 PM in Общ музикален форум

Corpus Christii - Rising

Posted Image



#53560 Madonna в София

Posted by Nemesis on 31 August 2009 - 16:36 PM in Музика

Снощи като гледах новините и единствено коментара на едно момче ми хареса. Момчето каза "пя много фалшиво Мадона!" и това е напълно правилно. :blink: :D



#53412 Метъл кръчмета в София

Posted by Nemesis on 27 August 2009 - 23:18 PM in Общ музикален форум

В Toucan съм ходиля няколко пъти - не беше кой знае кво, забавно е само ако си с компания и ако има кой да пее караоке вечерите ...иначе последния път даже като ходих и си бяхме само нашата компания и още 10тина човека - не беше изобщо пълно. :metal:



#53393 Какво слушам днес?

Posted by Nemesis on 27 August 2009 - 12:59 PM in Общ музикален форум

Posted Image
:metal:



#53391 Метъл кръчмета в София

Posted by Nemesis on 27 August 2009 - 12:56 PM in Общ музикален форум

Stjernе, когато немаш пари - никой не те пита дали и кво искаш и какво предпочиташ. Така че не ми ги говори тея :harhar:
И на мен не ми е много приятно, че ще живея в студентски, нито пък ми е мечта да се бутам с още двама душив една стая, обаче като няма пари за друго - ще е там, нали се сещаш? :D



#53367 Коя книга прочетохте последно?

Posted by Nemesis on 27 August 2009 - 02:15 AM in Литература

Да, сега търся втората - "Мрак по пладне" :harhar:



#53366 Метъл кръчмета в София

Posted by Nemesis on 27 August 2009 - 02:13 AM in Общ музикален форум

И на мен в ст. град щеше да ми е най-удобно и най-добре ама... там наистина не останаха готини кръчми! :D И то излиза, че тези които стават за нещо са все по центъра :harhar: ...



#53349 Метъл кръчмета в София

Posted by Nemesis on 26 August 2009 - 18:16 PM in Общ музикален форум

Хм... тъпо :harhar: ! Ако е вярно де... ако няма блек или поне нещо по-тежко => няма смисъл да ходя... закво :D ? само да си давам парите ли!? Е, нЕма нужда. :D



#53295 Dimmu Borgir в Каварна за "Thrash till Death 2009"

Posted by Nemesis on 25 August 2009 - 16:26 PM in Концерти и фестивали в България

Айде и аз да се похваля за този концерт!

ТОТАЛНО РАЗМАЗВАНЕ! :metal: :no:

Earth successfully erased ... :metal:

Това за мен беше най-великия концерт за тази година!!! :worship:

Още съм като в някъв сън, още ми е замаяна главата от това което видях и преживях на 15-ти... повече думи нямам... просто нямам нито думи, нито възможност за да опиша всичко ... сбъдна ми се една от най-големите мечти!

Единственото което малко или много ме разочарова е че не можах да се снимам с никой от групата...
Няколко души бяхме, които ги причакахме на мястото от където излязоха от сцената, Шаграт ми мина на по малко от метър... обаче не искаше да се снима с никой, ходеше много бързо и изглеждаше много изнервен.. не знам защо така ни отряза... Явно е бил доста изморен и изнервен и затова така избяга тъпото е че след концерта почти никой нямаше възможност да се снима точно с него защото той е отрязал и други фенове не само мен, а още по -тъпото е че все пак някои фенове са си се снимали спокойно с всеки от групата просто защото са били в техния хотел! Е на тва ако не се вика шибан късмет - това моето не е никъв късмет значи..много ме е яд и много завиждам на ония които са ги намерили в хотела им, аз нямах шанс за такова нещо защото пътувах цял ден и пристигнах чак в 19,30 в Каварна и трябваше направо да влизаме в стадиона...

НО нищо, другия път се надявам да не ми бяга така! Все пак не снимките са най важното, важно е преживяното, не ме интересува нищо освен това, че видях Боргир на живо! :metal:

А ако някой го интересува и иска да изгледя няколко клипчета - може да ме потърси във фейсбук там съм ги качила или да ми цъка на скайп, не съм скръндза :lol: и ще се радвам да ги споделя и с други фенове! :P :yes: :lol:



#53263 Corpus Christii в България

Posted by Nemesis on 25 August 2009 - 01:46 AM in Концерти и фестивали в България

Смятам да удостоя това събитие със скромното си присъствие ... :) :yes: :no:



#53261 Метъл кръчмета в София

Posted by Nemesis on 25 August 2009 - 01:32 AM in Общ музикален форум

Блек Лодж ми е интересно да го видя... :yes:
Още не съм ходила там, но тва е обяснимо като се има впредвид че все пак не съм от София, а когато ходя натам ходя за малко и нямам време за вечерни маратончета... та от септември ще съм в София за повече време и ще ида и аз да събера впечатления от това кръчме. :no:



#53260 Коя книга прочетохте последно?

Posted by Nemesis on 25 August 2009 - 01:23 AM in Литература

Крадеца на зората - Джеймс Баркли
Интересна ми беше - прочетох я на едни дъх. :yes:



#53259 Метъл магазини

Posted by Nemesis on 25 August 2009 - 01:22 AM in Общ музикален форум

Аз пък преди по -малко от час си харесах едни ботуши от Горгон... ама проблема с финансите си остава, да му ... :yes: :no:



#53258 Какво пиете в момента?

Posted by Nemesis on 25 August 2009 - 01:19 AM in Общ форум

Водица ...бистра! :yes:



#40653 Тук се слуша...

Posted by Nemesis on 30 December 2008 - 18:46 PM in Общ музикален форум

Posted Image



#40375 ''Кой къде беше през 2008 година.''-Ежегодната ми рубрика...

Posted by Nemesis on 23 December 2008 - 16:24 PM in Концерти и фестивали в България

Уоу ...никак не са малко! :D :D

Аз бях на наистина доста по-малко но все пак съм доволна че успях и на тях да ида:

1. Belphegor, Nile и т.н.

2. Legacy Open Air Fest - Русе

3. After Many Funerals

4. Down, Metallica

:)



#40313 Тук се слуша...

Posted by Nemesis on 22 December 2008 - 16:56 PM in Общ музикален форум

Posted Image

:unsure: :yes: :drinks:



#40248 Тук се слуша...

Posted by Nemesis on 20 December 2008 - 22:45 PM in Общ музикален форум

Runenblut - No Solution For Your Life



#40182 Тома - Герой

Posted by Nemesis on 19 December 2008 - 14:15 PM in Общ музикален форум

ее ..възгордял се е малко в повечко човека, не му се смейте! :D :no: :harhar:



#40125 Да си хеви-метъл е опасно за здравето

Posted by Nemesis on 18 December 2008 - 12:22 PM in Хумор и забава

:metal: :) :metal: :lol2:
Що за глупост - направо немам думи, чудя се да се смея ли да плача ли ...тия учени са си направо са присмех понякога! хахаха! :P



#39834 Тук се слуша...

Posted by Nemesis on 10 December 2008 - 22:10 PM in Общ музикален форум

Posted Image :yes: :wub: :give_heart: :skull:



#39752 Онлайн магазинът на WeRock.bg

Posted by Nemesis on 08 December 2008 - 23:46 PM in WeRock.bg

Аз, макар че съм скептично настроена, искам да попитам все пак - ще има ли скоро нещо на TYMAH /без значение...тениска, албум/ или/и на Taake?? :D