Jump to content

Трола's Content

There have been 8 items by Трола (Search limited from 27-May 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#11914 Thrash Metal

Posted by Трола on 01 October 2007 - 09:00 AM in Общ музикален форум

View PostTejuk Metalist, on Sep 29 2007, 17:48, said:

Доста интересно звучат.И доста Slayer-ски! Вокалът според мен е някаква комбинация между Araya,Belladonna и може би de la Rocha.Готина е групата,ма чак пък новите царе на траша?! :) :angry3:

Еее вие пък сега! Таз 4-та точка я сложих за да си осмисля поста :D. Много ясно че не са царе на траша, просто ме кефят, това е.



#11688 Thrash Metal

Posted by Трола on 29 September 2007 - 06:37 AM in Общ музикален форум

Баси темата безкрайна!

Няколко телеграфски забележки:

1. Всичкото траш е густо. Говорейки за ранните години на трашеца: Европейското като цяло е по-неполирано, но по-одушевено и окултно; докато Хамериканското е по-технично, механично, брутално. Естествено и двете си имат изключенията, и двете имат банди които ми харесват много, и други не чак толкоз. Като цяло мисля че във фонотеката имам повече Евро траш, но това не е важен показател.

2. Е ако Мегадет (особено 1985, 86, 88, 90) не е траш, то кво е??? ;)

3. Пантера не е траш, изключая 1988 който така или иначе никой "Пантерист" не е чувал :lol:. Със следващите си албуми те в същност убиха траша :yes:

4. Призовавам всички да слушат новите царе на траша: LICH KING

Posted Image



#11687 Смешни имена на групи, песни, смешни текстове, смешни обложки

Posted by Трола on 29 September 2007 - 05:42 AM in Общ музикален форум

ДЕТ МАГ - ъндърграунд пънк банда от кв Гео Милев. Reyav ще ви разкаже повече



#11686 Таря(ex-Nightwish)-Соло албум 2007

Posted by Трола on 29 September 2007 - 05:31 AM in Общ музикален форум

Чух 3 песни и видях видеото - всичките са мнооого зле за съжаление!



#11685 Любимото ви притежание в музикалната ви колекция?

Posted by Трола on 29 September 2007 - 05:29 AM in Общ музикален форум

Купчина автографирани дискове сред които HELSTAR и SKYCLAD и напоследък ме обвхвана манията да колекционирам Picture Discs и вече имам към 50-ина но сега ме мързи да ги описвам. Някой ден като не ме мързи ще ги накача по стените и ще ги снимам.



#2785 В безуспешно търсене на две групи..

Posted by Трола on 02 August 2007 - 16:11 PM in Общ музикален форум

View PostMekong Delta, on Aug 2 2007, 07:30 AM, said:

Annon Vin правят интересна музика,и не съжалявам,че вече притежавам единственото им творение :paladin: ,но вокала трябваше да го обесят :mamba: ..

Надявам се не си дала много пари за ANNON VIN, Sensory наскоро го делнаха от каталога си и разпродоха целия наличен инвентар за по $5 и надолу... вокалиста наистина е ужасен!

Quote

Като заговорихме за тех-траш,чувал ли си за една руска група End Zone ?

Да, дебюта е много як, след това обаче прогресивно се индустриализираха.



#2660 В безуспешно търсене на две групи..

Posted by Трола on 02 August 2007 - 03:06 AM in Общ музикален форум

Дебютната тава на VALKYRIA наскоро биде преиздадена на диск под името "Mystical Mass" - ремиксирана, ремастерирана и с ново оформление което не ме зарадва особенно. Някакси оригиналният звук ми е по присърце. Демото със Олга Лебедева от 1990 по-рано можеше да се свали от тук (www.mastersland.com) - в момента обаче сайта има нов дизайн и не знам как се търсят мп3 архивите.

Annon Vin не ме кефи много, но виж SORE PLEXUS е много читав техно-траш който определно би ти допаднал!



#2593 Руски Метъл Фест в Каварна

Posted by Трола on 01 August 2007 - 16:49 PM in Концерти и фестивали в България

Айе, ще посетим!