Jump to content

Caliban's Content

There have been 10 items by Caliban (Search limited from 20-юни 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#96725 Горд, съм че съм БЪЛГАРИН!

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 17:00 in Общ форум

View PostFak_yu!, on 24 март 2009 - 17:18 , said:

Какво ви кара да се чувствате горди че сте българи и съответно какво не. Целта ми е да видя, дали има въобще някаква гордост в това да си роден в България.
Джордж Карлин го е казал най-добре !! Мир на праха му !!
http://www.youtube.com/watch?v=MktlfjFb3j0



#96724 Забавна браузър игричка

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 16:22 in Компютърни и видеоигри

Аз играя една браузерка от вече 4-5 години - просто ми е навик като да си мия зъбите - и ако не си губиш време в форума, отнема по половин час на ден - само трябва да влизаш често за да си тренираш :)
Идеята е , че си вампир и има ковенанти и войни и тн. Ако някой иска да я пробва ето линк:
http://www.roguevamp...et/register.php
Ако достигнете 10-то ниво ( за 2 седмици работа) ще ми помогнете доста в развитието ;)
В последно време собственика и коудърите малко са я позабравили и няма ъпдейти, но то и без ъпдейти ако сега започнете имате 1 година поне с какво да се занимавате :)



#96723 Diablo III

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 15:35 in Компютърни и видеоигри

View PostYanni, on 27 май 2012 - 18:15 , said:

Да, това Diablo е много повече екшън от колкото RPG. Ролевите елементи са на ръба на санитарния минимум. Това малко обезсмисля така наречените билдове, защото можеш да промениш уменията на героя си по всяко време, докато преди трябваше да внимаваш и да мислиш и премисляш разпределението на всяка точка. Готино е D3, но повече визуално от колкото като геймплей. :mellow:
И аз с такова впечатление останах.



#96722 Текстове на песни

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 15:34 in Музика

Heaven Shall Burn - Counterweight

Unrelenting, their endeavour to rule lives
Teaching you an artificial truth,
That you will grieve no more,
That you will die no more.
Narrow minded mercenaries,
Slave traders, soul collectors.

Send a promise of destruction to those who will not kneel.
Derision of the upright ones; as fear devours all doubts

[Refrain:]
But there are so many things I hold beyond their reach
The doom you promised me may come, I'm not afraid
You cannot save me
I am the counterweight.
No need to save me
For I'm the counterweight.

And I will grieve no more,
I will die no more

[Refrain]



#96721 Любим сериал

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 15:28 in Кино

HIMYM
Поне първите 5 сезона :) Може да е копие на "Приятели" от едно време, но пак си ме кефи - супер ненатоварващ и лек за гледане :) Пък и Нийл Патрик Харис го прави и смешен ;)



#96719 Малки неангажиращи, но яки игри

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 15:25 in Компютърни и видеоигри

QWOP

Просто го потърси в Гуугъл - зарибявка е отначало докато му свикнеш първия половин час ;)



#96718 Anime, Manga...hentai^^

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 15:13 in Общ форум

View PostPinky, on 02 май 2008 - 14:01 , said:

Наруто е ебавка със всичко свято. Недей да го гледаш ! :yes: :D
Както ти самия каза малко по-нагоре - всеки със вкуса си !
Аз пък се кефя на меинстриим анимета като Наруто и Белина , а пък грам не се радвам на хентай :)
Иначе манга/манва си чета също - любими са ми : Naruto (Shippuuden), Berserk, ElfenLied, Bleach, Wake up Deadman и тн.



#96717 Ходите ли на Църква?

Posted by Caliban on 06 юли 2012 - 15:05 in Общ форум

View Postslartibartfast, on 18 юни 2009 - 09:37 , said:

Много хора правят неща, само защото така се прави, така е прието и т.н. Следват си модела. Нещата, приети за очевидни не се подлагат на обсъждане, не се задават въпроси върху тях. "Така се прави."
При нас религията с различните й обичаи и ритуали е по-скоро средство за културно и социално определение, отколкото израз на вяра и етични принципи. Поне при повечето хора.
Напълно съгласен.
А по темата - не , освен ако не искам примерно да се скрия от жегата лятото - в големите църкви и катедрали е винаги хладно и спокойно, и поради това предразполагащо към следобедна дрямка :P



#96582 Sofia Rocks 2012

Posted by Caliban on 05 юли 2012 - 07:03 in Концерти и фестивали в България

Хубаво обобщение :lol2:
Аз не мога да повярвам колко страници се изписаха със сравнение вече - било между боб яхния и пържола , било между перална и телевизор, било между зеленчуци и пушка :shout: Просто трябва повече да четете преди да пишете - повтарят се едни и същи неща. Satyr три пъти пита нещо, но никой не възприема и всеки си знае неговото :P

p.s. Още се търси билетче за фронт - пишете ми ЛС.



#96549 Sofia Rocks 2012

Posted by Caliban on 04 юли 2012 - 20:00 in Концерти и фестивали в България

И такааа ... Голям фал за феновете на Годсмак ... но тъй като аз поначало исках да ходя за друга група първия ден - КУПУВАМ билет за фронт оф стейдж за около 70 кинта ИЛИ ако някой се нуждае от придружител да пише - няма проблеми, дори може да си доплатя !!!
Хайде другари окажете ми съдействие останаха няколко дни до феста :)