Jump to content

Jerusalem Burning's Content

There have been 2 items by Jerusalem Burning (Search limited from 21-юни 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#35242 Kaк слушате музика

Posted by Jerusalem Burning on 14 септември 2008 - 12:52 in Общ музикален форум

На въпроса на Odin-когато открия нова група, първо задължително изслушвам последния албум. Ако не ми хареса зарязвам тази група. Моите музикални потребности са в по-съвременния саунд и ако една група не е актуална с последния си албум, значи в предните ще е още по-ретро. Нямам нищо против старите групи и старите албуми, те все пак са били актуални за времето си, но нов албум да ми звучи, като група от осемдесетте...ми е малко тъпо.



#35241 Kaк слушате музика

Posted by Jerusalem Burning on 14 септември 2008 - 12:43 in Общ музикален форум

Когато се сдобия с нов албум, зарязвам всички странични дейности, затварям всякакви чатове и месинджъри и сядам да слушам в пълна концентрация на духа, като не давам и пиле да прехвръкне край мен и да ме разконцентрира. Когато изслушам всичко до последния звук връщам да прослушам местата с най-кефещите моменти. След като почти съм наизустил албума след време, отделям парчетата, които най-ми харесват и ги добавям към един общ миш-маш, който набивам в едно СД и го отнасям на работа защото там ми е нужно да се съсредоточа повече в това, което върша, а една сборна компилацийка с най-доброто което вече знам почти на изуст не ме разсейва много, а потдържа работния дух и ме зарежда с енергия.