Jump to content

deluxworld's Content

There have been 37 items by deluxworld (Search limited from 16-June 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#95662 Loud Festival 2012

Posted by deluxworld on 05 June 2012 - 09:13 AM in Концерти и фестивали в България

Ставате смешни вече с тая кал ...



#94538 "Kavarna Rock 2012"

Posted by deluxworld on 09 April 2012 - 09:25 AM in Концерти и фестивали в България

View Postmarillion, on 09 April 2012 - 08:53 AM, said:

Венци никога не говори глупости. Всеки негов скеч си има предистория. Конкретно тук има предвид по какъв начин миналата година "сините" взеха три точки в Каварна, без да излязат на терена, докато дегустират морски деликатеси в мидена ферма по покана на Стиви Уондър... :lol:

Само заради Венци си струва да симпатизираш на добрата, стара Славия, само дето срещу "отбора на моето сърце" много често "белите" излизат с традиционния си екип - бели фланелки, бели чорапи, без гащета... :blush:
Без да се заяждам, и без да искам да направя офтопик искам само да поясня че "сините" взеха точките по този начин единствено и само заради онзи палячо "кметъла"!



#90817 Loud Festival 2012

Posted by deluxworld on 27 December 2011 - 11:36 AM in Концерти и фестивали в България

View PostVeron, on Dec 25 2011, 16:14, said:

Според фейсбук профила на феста, трябваше днес вече да са обявили трите групи... Някой да има някаква информация ?
Не! Няма, ако има ще се появи първо тук :harhar:



#90247 Зарибявам съседите с ... ?

Posted by deluxworld on 12 December 2011 - 09:53 AM in Общ музикален форум

Metallica - Beyond Magnetic (EP) (2011)



Posted Image



#90004 Loud Festival 2012

Posted by deluxworld on 06 December 2011 - 12:37 PM in Концерти и фестивали в България

View PostBeerMe, on Dec 6 2011, 12:36, said:

След като него не успяха да организират както трябва, не виждам защо да могат да организират КРФ. Това ми беше мисълта, не търся спор.
И аз не споря, ама да сравняваш Сонисфиър със КРФ е някак си смешно за мене :metal:
Плюс това, те Сонито си го организираха, това че на всички са им скъпи билетите е отделен въпрос :metal:



#90002 Loud Festival 2012

Posted by deluxworld on 06 December 2011 - 12:32 PM in Концерти и фестивали в България

View PostBeerMe, on Dec 6 2011, 12:30, said:

Sonisphere
Темата е дълго дискутирана, и няма смисъл.



#90000 Loud Festival 2012

Posted by deluxworld on 06 December 2011 - 12:27 PM in Концерти и фестивали в България

View PostBeerMe, on Dec 6 2011, 12:22, said:

MoE? БЕК? :metal: извинявам се за офф-а, но не се стърпях.
И аз се извинявам за офф-а ама какво БЕК?Металика 2 пъти, Кис, Ейси Диси, Мегадет, Слеър, Чилдрен Оф Бодом, Рамщайн, Антракс, Джудас, Уайтснейк, Гуано Ейпс, Лимп Бизкит, Куиийнраих, ЗЗ Топ???



#89805 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by deluxworld on 30 November 2011 - 13:39 PM in Концерти и фестивали в България

View PostOzzy, on Nov 30 2011, 11:01, said:

Аз ти разбрах идеята, просто питам откъде дойде числото 8000. Защото когато падна феста, до мен достигна информация за продадени между 2000 и 3000 билета. И изобщо не твърдя, че това, което съм чул е истината.
Значи и при мен е достигнало по същия начин :D



#89800 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by deluxworld on 30 November 2011 - 10:45 AM in Концерти и фестивали в България

View PostOzzy, on Nov 30 2011, 10:27, said:

Това откъде?
Имам в предвид, че за миналогодишния фестивал(визирам българското, несъстояло се издание) се разпространи съобщение че за въпросното мероприятие са се продали 8000 билета.И просто дадох за пример южната ни съседка(пак същия фестивал), и стигнах до извода че там такова нещо не може да се случи.



#89798 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by deluxworld on 30 November 2011 - 10:20 AM in Концерти и фестивали в България

View PostMetal Heart, on Nov 30 2011, 09:43, said:

След румънците миналата година, сега ние сме на ред... Двете държави "на опашката" на ЕС, а "фалиралите" гърци пак ще си имат фестивал и не само този...
Ще си имат разбира се, кога в Гърция за такова събитие са се продали само 8000 билета?Плюс това нали знаете, че Теравайб е много по далеч, отколкото Банкя. . .



#89638 Loud Festival 2012

Posted by deluxworld on 24 November 2011 - 19:21 PM in Концерти и фестивали в България

View Postforeigner, on Nov 24 2011, 20:17, said:

TBA: Helloween, Sabaton, Tarja,... :D
Е миналата година като бяха (щяха да бъдат) Мейдън и Слипнот, хем не са от "обичайните заподозрени" видяхме какво стана със 8 - те хиляди билета :rolleyes:



#88776 U.D.O. в София

Posted by deluxworld on 25 October 2011 - 20:34 PM in Концерти и фестивали в България

U.D.O. (official)
DVD recording in Sofia!!!
We decided to record the show in Sofia at the "Hristo Botev Hall" on November 16th for our next official live DVD!!!



#88694 Пука ли ви за обложката?

Posted by deluxworld on 24 October 2011 - 09:44 AM in Общ музикален форум

Определено ми пука за обложката, едно време си купих "Съмтинг Уайлд" на Чилдрен Ъф Бодом само заради обложката :harhar:



#88693 Зарибявам съседите с ... ?

Posted by deluxworld on 24 October 2011 - 09:43 AM in Общ музикален форум

View PostThe Crimson Idol, on Oct 23 2011, 17:55, said:

Айде пускам и аз..
И аз!



#88197 Metallica & Lou Reed

Posted by deluxworld on 05 October 2011 - 14:12 PM in Общ музикален форум

View PostТигър, on Oct 5 2011, 14:06, said:

Например фактът, че като видя реакциите към песньовката, побърза да се дистанцира възможно най-много от нея. Не знам как е стояло това в контекста на цялото интервю, но...
...но отначалото на тази сага, се знаеше че това не е студиен албум на Металика, а страничен проект!Не мисля, че се дистанцира просто си казва нещата такива каквито са.



#88192 Metallica & Lou Reed

Posted by deluxworld on 05 October 2011 - 09:04 AM in Общ музикален форум

View PostТигър, on Oct 5 2011, 09:59, said:

!#@$## жалката изцепка на Хетфийлд, обаче:
http://katehizis.com...s.php?id=20047
И какво му е жалкото в случая, ако мога да попитам?



#87898 Metallica & Lou Reed

Posted by deluxworld on 26 September 2011 - 08:58 AM in Общ музикален форум

View PostSatyr, on Sep 26 2011, 07:41, said:

Ето я песента

http://www.katehizis...ws.php?id=19967

Както казвах навремето, като излязоха "Load" и "Reload", ако там не стоеше етикетът "Metallica", някой щеше ли да обърне такова внимание на тази продукция?
Ще попитам същото и сега и след като излезе албумът.

Много ми хареса коментарът на човека, който поддържа сайта "The Gauntlet":
Браво великане :metal:



#86831 Потя се с...?

Posted by deluxworld on 20 August 2011 - 18:32 PM in Общ музикален форум

View Postwhiplash159, on Aug 19 2011, 14:03, said:

Edguy - Age Of The Joker
Posted Image

Ех, каква група бяха, а каква станаха... :lol:
Мен пък ме кефи :moil:



#85673 Bon Jovi около България

Posted by deluxworld on 12 July 2011 - 14:18 PM in Концерти и фестивали в чужбина

View Postglimpse, on Jul 12 2011, 15:14, said:

Концерта не е бил обявен за 3, а просто вратите отваряха в 3, освен това бяхме там в 7 и този един час до 8 се блъскахме като животни стотици хора...
Не мисля, че е нормално всички да са там от 3 и на 35 градуса да се изпекат като факли...120 припаднали е имало!
А и рок концерт да започне по светло и на такава жега, не би ми минало през ума. Даже мислех, че като сме там в 7, до 7:20 ще сме вътре и ще чакаме поне до 9, но.....уви
Блъскали сте се, защото на такива масови мероприятия не се ходи в последния момент :worship:



#85646 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by deluxworld on 12 July 2011 - 09:33 AM in Концерти и фестивали в България

Quote

това май и преди съм го споменавал, но ми се е налагало да си тръгна след 30 мин. от Ozzy (хедлайнер на фестивал тогава) и преди бисовете на Metallica (самостоятелен концерт от Escape from the Studio 2006) ... концертите са хубаво нещо .. едно от любимите ми мероприятия, но не винаги може всичко :blush: а и както каза Foreigner за Limp Bizkit - защо трябва да ти се разваля настроението и впечатлението от изживяното с музика която не ти е приятна? всеки има вкус ... никой не е длъжен да харесва Judas или пък Whitesnake .. със сигурност знам, че през 2004 имаше хора които си тръгнаха след Queensryche и изобщо не уважиха Judas, които тогава, да припомним, правиха Reunion Tour и големите концерти (да не кажа - концертите въобще) в страната още бяха събитие, което не можеше с лека ръка да се пропусне ...

На мен примерно ми се е случвало само веднъж, през 2003 когато Антракс не излязоха заради лошото време :)
Шегата настрана просто не мога да го разбера това нещо, явно защото никога не ми се е случвало;)



#85554 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by deluxworld on 11 July 2011 - 13:01 PM in Концерти и фестивали в България

View Postviolator, on Jul 11 2011, 10:34, said:

Когато бях ученик/студент и на мен ми беше странно, как някой може да си ляга преди полунощ и да употребява фразата "намали музиката".

Уви, отдавна вече не съм.
Едното няма нищо общо с другото, но няма значение.



#85528 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by deluxworld on 11 July 2011 - 09:18 AM in Концерти и фестивали в България

На мен пък ми е странно друго, как може да отидеш на концерт и да си тръгнеш преди неговия край, след еди - коя си група...



#85103 "Цвете за Гошо - 2011"

Posted by deluxworld on 04 July 2011 - 09:43 AM in Концерти и фестивали в България

View PostOzzy, on Jul 4 2011, 10:41, said:

Аз съм напълно спокоен... Не мога да кажа същото обаче за чорбарите и говедата :blink:
Прасетата и говедата :worship:



#85099 "Цвете за Гошо - 2011"

Posted by deluxworld on 04 July 2011 - 09:23 AM in Концерти и фестивали в България

View PostOzzy, on Jul 4 2011, 08:57, said:

И точно тук, подчертавам - ТОЧНО ТУК, разговорите на футболна тематика в тази тема приключват :worship:

Ако толкова много искате да се джафкате - има си цял подфорум за подобен тип напълно излишни теми и дискусии. :wacko:
Добре, само малко по спокойно :blink:



#85088 "Цвете за Гошо - 2011"

Posted by deluxworld on 04 July 2011 - 07:32 AM in Концерти и фестивали в България

View Postmarillion, on Jul 3 2011, 19:00, said:

Запознах се с Джими на един мач на "Армията". Било е през 1987/88г. Седна до мен в сектор "А", аз вече не ходех в агитката по онова време, а го давах кротко. Тогава имахме уникален отбор. Достатъчно е да спомена за "Атомното нападение" в състав Ицо, Емо и Любо и няма нужда да казвам нищо повече. Джими седна до мен и от самото начало започна да ме разпитва какъв съм и защо съм фен на ЦСКА. Голям образ! Джими разбира от футбол и уважаваше онзи отбор на ЦСКА, въобще феновете от онова време нямаха нищо общо с тези от сегашните агитки. Затова е виновен оня измекяр-византиец Лафчис, който в средата на 90-те години сложи край на спортното съперничество и положи основите на омразата между двата гранда. Но, това е друга тема... Джими не спря да ми дудне на главата и в края на мача ме попита къде точно живея. Тогава нямаше такива екстри като мобилни телефони. Имах неблагоразумието да му кажа точния си адрес. Джими не си записа абсолютно нищо... На следващата сутрин на вратата се позвъни, а когато отворих, видях Джими ухилен до уши да изстрелва: "Спиш ли бе, чорбарче?" :worship:

Няколко пъти по-късно сме се засичали с Джими на различни места в София, но не поддържаме връзка. Джими има (имаше) феноменална памет и винаги се спираше да ме поздрави, все едно сме първи приятели. Обаче, както Ози правилно подчерта, Джими не е човек с който имаш желание да поддържаш чести контакти... :blink:
Колега ще ме извиняваш за офтопика, ама да си фен на изкуствено създаден отбор, и да плюеш по Лафчис за спортното съперничество е смешно просто!Още със указа по-който е създаден твоя любим "отбор", започва омразата между двата гранда...