Jump to content

Gamina's Content

There have been 59 items by Gamina (Search limited from 24-септември 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#84861 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by Gamina on 29 юни 2011 - 16:26 in Концерти и фестивали в България

Извинявам се за интерпретацията :lol:

Предполагам, че скоро ще го качат на сайта на радиото и който има желание ще може сам да чуе.



#84859 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by Gamina on 29 юни 2011 - 16:20 in Концерти и фестивали в България

View PostOzzy, on Jun 29 2011, 17:16, said:

Гластънбъри две години по ред се разпродава преди да се знаят групите участници. За Вакен това вече се превръща в традиция. Тук не е така.
Нещо излъгал ли е?

Така, както ти го цитираш, нещата звучат доста по-различно от казаното. "Фенът е виновен за всичко" - нищо подобно не е казвал.

Едно нещо е изречението: "Да, ако имаше 20 000 продадени билета за Мейдън, феста щеше да се състои", съвсем друго е "Фенът е виновен за всичко".

Аз така го разбрах - подразни ме и с тона, и с изказванията. :lol:



#84854 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by Gamina on 29 юни 2011 - 16:14 in Концерти и фестивали в България

Не са точни цитатите, по памет. Но в тоя контекст бяха мислите му.

Конкретно за феновете на maiden се изказа "ами що не купуваха билети като беше време", с което респективно - феновете са виновни и за падналия сонисфер.
другото беше нещо от сорта, че в Европа хората купуват билети за фестове още преди да са обявени групите, но ние тук не правим така.

А да обяснява, че групи не идвали, защото нямало какво да им покажем в София е смешно според мен.



#84850 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by Gamina on 29 юни 2011 - 15:59 in Концерти и фестивали в България

View Postwhiplash159, on Jun 29 2011, 16:56, said:

Кой е "тоя"?

И за кое не сме купували билети преди да са обявени групите?

Шефа на БЕК. Сега се обясняваше по З-рок.

За билетите - имаше предвид фестивалите. Хората не ходели за да се изкефят на фестивала, а заради определени групи... представи си!



#84847 Judas Priest и Whitesnake в София

Posted by Gamina on 29 юни 2011 - 15:49 in Концерти и фестивали в България

Пфууу, как ме издразни тоя с приказките си сега по З-Рок :harhar:

Фенът е виновен за всичко
Що не купуваме билети преди да са обявени групите
Откъде-накъде 70-100лв ще е много, нали сме в ЕС
Народът у нас НЕ СЕ КЕФИ на фестивали :skull:
София е грозна и няма какво да се види
Той, горкия, бил работел едва ли не за чест и слава...

еееееей, аман!



#84767 Elevation Music Festival - 30 Seconds to Mars и др.

Posted by Gamina on 28 юни 2011 - 03:02 in Концерти и фестивали в България

View Postsatanicart, on Jun 27 2011, 20:46, said:

Аз също се числя към неприсъствалите на поредния фестивал, но все пак ще си позволя да изкажа мнение.

"Двудневните билети закупени от мрежата на "Eventim", "Ticketstream" и BGbileti.com ще се връщат от 4-и до 31 юли 2011 г. само в софийския офис на съответната фирма."

Та мнението ми е: WTF?!!! Само софиянци ли са присъствали на това епохално събитие или може би тези дни е бил приет закон съгласно който всеки, който е имал щастието да се роди и живее в провинцията трябва задължително да посети София в рамките на даден времеви отрязък (4 - 31 юли 2011 г.)? Ако е второто, сори, пропуснал съм да го прочета в новините...

Не е нужно да си роден в провинцията, по-важното е да си пазиш касовата бележка (акт за раждане, свидетелство за съдимост, здравна книжка и международен паспорт) :harhar:

Не съм била там, ама... това е мега-малоумно!



#84766 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 28 юни 2011 - 02:47 in Концерти и фестивали в България

View Postmarillion, on Jun 27 2011, 19:25, said:

Според мен Mor-Rioghain има нещо друго предвид. Тя иска да каже, че за нея е все едно колко велика, влиятелна, популярна и т.н. е въпросната група. За Mor-Rioghain е по-важно какво е мястото на тази група в нейното съзнание и в този смисъл тя задава риторичен въпрос...

Ъхъ, баш!

И що ни е тоя целия джангър.... :harhar:



#84733 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 27 юни 2011 - 17:25 in Концерти и фестивали в България

И аз се чудя защо изобщо се почва спор... даже малко насила :angry3:
Коментарът ми към dani1948 беше именно заради личното му мнение за бандите ("групите за мен са от средно ниво надолу"). Иначе на мен ми е все едно към какъв "ешалон" спадат, ако ще и да са пети или осми, аз си ги харесвам :blink:

Няма за какво да се спори изобщо.



#84714 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 27 юни 2011 - 15:35 in Концерти и фестивали в България

В смисъл на по-малко известни и с по-компактна фенска маса - да.
да цитирам защо се хванах все пак за тая реплика: "групите за мен са от средно ниво надолу". Тъй де, ставаше дума за твоето мнение, а не за това на Мартин Стоянов.

Както и да е, мир :angry3:



#84711 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 27 юни 2011 - 15:09 in Концерти и фестивали в България

@dani1948:

Ами сигурно не е интересно - нищо клюкарско няма в интервюто, освен патакламата с Гани :angry3:

На мен пък ми беше интересно да прочета, че има промоутър, който преценява ситуацията и собствения си принос към цялата концертна каша.

Групите в Каварна за теб може да са под средното ниво, но за мен и много други са сбъднати мечти :blink:

И да се облечете подобаващо за фестивала, ей:
http://www.vesti.bg/...=40&oid=3911971



#84476 Elevation Music Festival - 30 Seconds to Mars и др.

Posted by Gamina on 25 юни 2011 - 11:30 in Концерти и фестивали в България

Преди малко ми звънна лицето Scardust, което пътува към Разлог вече. Бил чул май по з-рок, че днес може да няма изобщо фест, заради времето :)

Някой да знае нещо по въпроса, че трябва да му се обадя да се връща, ако се потвърди...



#84256 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 22 юни 2011 - 11:21 in Концерти и фестивали в България

И на мен ми е все едно как ги джуркат, то е ясно, че на фест няма начин да получим всичко което искаме :harhar:

Даже си мисля, че може Sylosis и DreamShade да ги оставят за след хедлайнера, както беше с Atrocity и Autumn sun миналата година. Те в началото не бяха обявени за "after party" :angel:



#83645 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 15 юни 2011 - 02:20 in Концерти и фестивали в България

View Postdeluxworld, on Jun 14 2011, 23:14, said:

Много ясно, че ходя да се изкефя, ама ми омръзна "цените", "мястото" еми ето сега и цени и място, и докато по другите държави са си на концерт, тука ще е тихо заради това че скапания билет бил малко по скъп, и че било в Банкя сещаш ли се?Болно ми става също така, че 2007 Металика свириха на една поляна на 30 км от Атина, ама имаше сума ти народ и се пръскаше по шевовете, при положение че най-евтиния билет струваше 160 лв. Свириха някакви гърци Дърт Споун Дисийс, Май Дайнг Брайд, Мастодон и Металика, има тук колеги от "Харвестър Оф София" те ще потвърдят.Затова се дразня защото едни скапани 30 лв. повече, и някаква шибана поляна направиха така че да канселират концерта!

Ами сещаш ли се, че тук има още поне 3 големи фестивала? И че го има момента - "Аз отивам там, където най-много ме кефят групите!"... очевидно за повечето хора това не е било Сони-то, дали заради парите, дали заради групите - все едно. За какво да дам 90-150 лв за Maiden, Apocalyptica и чичко Alice (когото обичам все пак), като за 90лв аз ще видя баси-мамата-и-групите в Каварна?

Започнахме да се пренасищаме откъм концерти и за да има нещо голямо.. не знам, дори Металика не могат, Стоунс вероятно биха събрали някакви хиляди...



#83644 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 15 юни 2011 - 02:08 in Концерти и фестивали в България

ivjordan - добре дошъл в България... тук периодично си попадаме на паднали концерти, че даже и фестове :angry3:

Колкото до поляните - аз бих предпочела феста да е максимално далече от града, така и така после някакви доброволци чистим, поне да не ни гледат като извънземни :(



#83569 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 14 юни 2011 - 15:42 in Концерти и фестивали в България

Eventim написаха:

Quote

Скъпи приятели, ще има възможност да използвате билетите от отменения фестивал Sonisphere за предстоящия фестивал Sofia Rocks. С един билет от Sonisphere ще могат да влязат двама души едновременно на Sofia Rocks. Това ще става без презаверка. =)

http://www.facebook.com/Eventim



#83567 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 14 юни 2011 - 15:40 in Концерти и фестивали в България

:worship:

Тея сравнения ме счупват :lol:
Преди седмица-две мислехме какви биха били атракционите - бръснарски ножчета на промоция и бънджи без въже :lol:

В кръга на шегата, разбира се. За мен това ще е събитието не само на годината, ами и на последните 5 сигурно :unsure:



#83533 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 14 юни 2011 - 13:23 in Концерти и фестивали в България

има достатъчно добри плажове ако си с кола, ами ако не си... ;)
Поне аз не свързвам Каварна с ходенето на море, по никакъв начин.

По темата: Това с работния ден не зависи точно от промоутъра, едва ли имат възможност сами да си избират датата, то и миналата година бяха работни дни.



#83529 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 14 юни 2011 - 13:10 in Концерти и фестивали в България

View Postferari359, on Jun 14 2011, 13:41, said:

Повече едвали ще има Sonisphere Bulgaria. Ама нека пак да го направят на някоя поляна тоз път в Драгалевци или пък можеби във Владая .Хора разберете фестивалите са бизнес и ако се правят по Черноморието ще има посещаемост 1. Защото има туристи и има условия за туризъм 2. Човек ще съчетае фестивала с почивка така хем туризма ще върви хем концертите това разбра Цонко и го направи , а София завидя и стана като в поговорката видяла жабата че подковават коня и тя дигнала плавника .

Стига сте бре, хора... не мисля, че Банкя е основната причина за ниските продажби ;) Каква е разликата с Владая или Драгалевци? На мен са ми еднакво неудобни за прибиране след концерта, щях да остана в къмпинга, ако се бях засилила да ходя. За хората, които не живеят в София - едва ли изобщо има значение къде точно в околията е.
А по морето - Каварна е такава туристическа дестинация, че ум да ти зайде... нито къмпинга е къмпинг, нито плажът - плаж и за половин България е точно на майната си. Обаче феста се случва, така че мястото не е виновно.



#83417 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 13 юни 2011 - 13:55 in Концерти и фестивали в България

Не само нашата, и турската дата я няма там. По-скоро изобщо не са слагани.



#83415 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by Gamina on 13 юни 2011 - 13:21 in Концерти и фестивали в България

Малко ме съмнява да започнат тепърва да спасяват фестивала... Не че бих отказала In Flames B)

"не ги оскубахме за Slipknot и Alice, дай да разджуркаме групите, може пък да вдигнем продажбите.." Няма логика. Да си признават, че няма да го бъде, да си направят концерт на Maiden (срещу някакви по-нормални пари) и това е...



#81535 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 13 май 2011 - 14:11 in Концерти и фестивали в България

Testament би било перфектно. Хем да наваксат за това, че свириха супер кратко през 2006 :rolleyes:

Ама нали - мечти.



#81518 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 13 май 2011 - 09:51 in Концерти и фестивали в България

:harhar:

Е, можеше и още малко тресня да има, но за мен това е бахти перфектния фест :D

Katatonia и Opeth! Добре, че не си купих билет за Румъния :D



#81491 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 12 май 2011 - 14:01 in Концерти и фестивали в България

View PostAbadon, on May 12 2011, 14:46, said:

е така с пожеланията що да не включим и едни Кендълмас

Е нали мечтите били безплатни :D



#81486 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 12 май 2011 - 13:34 in Концерти и фестивали в България

View PostMetal Heart, on May 12 2011, 14:25, said:

Ей сега пак там написаха, че групите за обявяване стават три :D

Opeth, Katatonia и Moonspell :D

Аре може My Dying Bride, вместо последните, че Moonspell съм ги гледала :harhar:



#81483 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by Gamina on 12 май 2011 - 12:35 in Концерти и фестивали в България

View PostAbadon, on May 12 2011, 13:32, said:

сигурно пак някоя хипария. да има за всеки по нещо

Аз не разбрах Ясен ли е хедлайнера или Stay Tuned :harhar:

Да го казват тоя Opeth, най-накрая :D