Jump to content

maddrum's Content

There have been 4 items by maddrum (Search limited from 12-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#99553 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by maddrum on 11 October 2012 - 20:07 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSatyr, on 11 October 2012 - 19:55 PM, said:

Нито той, нито друг ми е споменавал цифри. По косвени признаци, което не е особено трудно, съдя, че е по-вероятно целият "гешефт", или както там искате да го наричаме, да е бил на загуба. Нямам идея от какъв порядък. И, повтарям, - отпадането на трима изпълнители може да е било облекчение, но не било и разкош в никакъв случай.

Пич, в България само бензиностанциите работят на загуба. Дай да спрем с тия приказки тип правим го за феновете, работим на загуба и тн. Отношението на БЕКовете към феновете е критично зле! Иначе за миналогодишния СОфия Рокс, нямам мнение - не посещавам концерти на тиранозаври.



#99529 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by maddrum on 11 October 2012 - 15:57 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSatyr, on 11 October 2012 - 15:37 PM, said:

Смъртта на Дио и заболяването на не помня кой от Мастодон 2010-а, ако е осиране, съм съгласен :yes:

Аз тогава се сещам за едно обещание за компенсация дето не стана.... Но айде да кажем там си беше 1/3 осиране. Добре, че тогава ставаше дума за такъв фестивал от ранга на сонисфиър та се размина само с това:)



#99525 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by maddrum on 11 October 2012 - 15:32 PM in Концерти и фестивали в България

View Poststef_lp, on 11 October 2012 - 14:21 PM, said:

Да.. за голямо нещастие много хора нямат достатъчно акъл да различат организаторска грешка от шанс, като добавим към това и невежеството им от 12 световни групи да ходят само за една.. накрая всички сме пр***ани (никой не знае каква е тая дума) ;D
Остава само да се надяваме да няма издънки тоя път, годината почва силно засега.

Като цяло става дума, че едни хора напълниха джоба на Пепи. За мое щастие не бях от тия, защото се застраховах от кухавелник промоутър и не си купих билета предварително. И мене ми се гледат Рамщайн, ама ще доживеем да видим к'о ще стане тоя път....
Досега нямат един фестивал дето да не се е усрало нещо.



#99517 "Sofia Rocks - 2013"

Posted by maddrum on 11 October 2012 - 13:45 PM in Концерти и фестивали в България

Рамщайн са яки, ама промоутъра е кухавелник. Затова билет преди коцерта(ако не го канцелират). Таман да видим и останалите групи кои ще са.