Jump to content

Nababatihvyr4iloto's Content

There have been 14 items by Nababatihvyr4iloto (Search limited from 10-June 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#34561 Lord Belilal и Graveworm в България

Posted by Nababatihvyr4iloto on 28 August 2008 - 16:43 PM in Концерти и фестивали в България

Това го видях, но от там можеш да си купиш не по-малко от 5 билета! На мен ми трябват 2.



#34558 Lord Belilal и Graveworm в България

Posted by Nababatihvyr4iloto on 28 August 2008 - 14:36 PM in Концерти и фестивали в България

От къде да си купя билет за тоя фест?



#34125 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 19 August 2008 - 22:28 PM in Концерти и фестивали в България

View PostEnergY, on Aug 19 2008, 23:01, said:

Следващия албум, който с чака след два месеца, бил завръщане към корените :angel:

Иначе един фен по-горе вика че хората стояли около него и спокойно си пушели цигарите - ами аз отидох там да кухея, ама при тая ШИБАНА ГАВРА СЪС ЗВУКА не успях изобщо да се накефя и като видях въпросните пушещи, и аз се присъединих към там така че и аз съм бил от въпросните дразнители. Дори за момент не можаш на усетя тръпка, да ми се покуфее, да кажа - евала, голяма група. Защопто все пак метълът е музика, а музиката е ЗВУК, и ако това го няма, нищо друго няма значение. Кой е толкова прост, само едни каси и тва е. Баси и якото.

Искрено се надявам на Кремътъри това да не е така. Нека да е гаден звука, но не толкова. Отново казвам - от около 50 големи концерта на които съм бил, това е категорично най-лошия звук който съм чувал. Опитвам се да се сетя за по-лош вече втори ден, но не мога.
Разбирам те напълно за това, че си реагирал така и си се сдухал. Все пак си ходил на цели 50 концерта, а аз само на 4! За мене всеки един концерт, на който съм била, е бил повече емоция отколкото музика. Толкова рядко се случва в България да дойде група, която харесвам, че не мога да си позволя някакви дреболии да ми развалят кефа :no:



#34096 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 19 August 2008 - 10:14 AM in Концерти и фестивали в България

Абе вие забелязахте ли как всички си седяха мирно и кротко и дори не куфееха :harhar: Аз уж бях отпреде и очаквах да стане адското меле, а то кво - някви жмульовци си пушеха цигарките около мене и даже бяха се отдръпнали леко да не стават сблъсъци докато аз се раздавах на мах :harhar:



#34043 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 18 August 2008 - 02:21 AM in Концерти и фестивали в България

Който бил, бил :D Другите имате много поздрави от бат ви Данчо :)
Давайте снимки!!!!



#33914 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 14 August 2008 - 18:49 PM in Концерти и фестивали в България

Да, и на мен така ми казаха днес лелките на центъра ;)



#33869 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 14 August 2008 - 12:36 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSvil, on Aug 14 2008, 08:57, said:

Ми много ми се видят, ама знам ли...
Абе....там някъде :worship:

Оффф аз нали ви казах, че са ми дали билет за 15-ти по погрешка.Мислих, мислих и накрая реших да ида и на 15-ти и на 17-ти :worship: Само дето пак ме е страх да не ми пробутат невалиден билет за 17-ти!На всичкото отгоре на моя билет, който си купих, пише начален час 19:00 часа!Моля ви, вижте на вашите билети какво пише, че вече изпадам в параноя :worship: Взех си го от Германос и тоя път няма да повторя същата грешка,ще се пробвам в Office1.



#33841 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 13 August 2008 - 23:45 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSvil, on Aug 13 2008, 20:39, said:

30 минути, а стига ве. С каква скорост се придвижваш???

Що? :worship: Много ли ти се вижда или малко?



#33817 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 13 August 2008 - 16:21 PM in Концерти и фестивали в България

В морската градина и на плажа си е опция, но както казахте и аз не знам дали е позволено.Защо просто не звъннеш няколко телефона и да питаш дали разрешават къмпингуването? Аз лично съм виждала палатки на плажа на July Morning, но става въпрос за плажната ивица след края на охраняемата зона - към солниците чак.Това е на 30мин пеша през морската градина до мястото на фестивала. :D

!!!ВАЖНО!!! Ако в крайна сметка къмпингувате на плажа или където и да е в близост до морето, задължително си носете много топли дрехи щото бризът ще ви разкаже играта дори и да ви се струва топло.Не знам палатката колко изолира ама аз съм длъжна да предупредя....Също така земята е адски влажна и всичко което е в пряк досег с нея също става влажно и студено.



#33493 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 08 August 2008 - 19:08 PM in Концерти и фестивали в България

Някой от вас купил ли си е билет за един ден и ако да, каква дата пише на билета?Щото аз си купих билет за 17-ти, но на самия билет пише 15-ти.Мисълта ми е има ли значение кво пише на билета, или може да си влезеш на който си ден искаш?



#33359 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 06 August 2008 - 15:10 PM in Концерти и фестивали в България

Не знам ама аз си купих билет преди да разбера, че имало такова намаление. Еми такъв ми бил късметът...



#33357 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 06 August 2008 - 14:47 PM in Концерти и фестивали в България

Дааа бе, тва с камиона изби рибата! Аз се разхождах там миналата седмица и видях, че усилено разчистват района от клони, подкастряха дървета и чистеха алеите и градинките от боклуци. Да вземат да сложат малко нови пейки, че тая ччаст на морската градина прилича на изоставена от господа обществена тоалетна. ;)
бтв току-що ме осени прозрението, че съм си оставила кубинките в София, а тук(в Бургас) нямам други обувки освен сандали и джапанки :D много ли ще е тъпо да цъфна на Cradle по джапанки... :ninja: ? а на някой да му се намират излишни кубинки 40-ти номер? :worship:



#33027 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 28 July 2008 - 19:12 PM in Концерти и фестивали в България

View PostThe_Snake, on Jul 28 2008, 18:27, said:

Предварителна продажба на фестивален билет за ЕДИН ДЕН – цена 30 лева.

Продажба на място на фестивален билет за ЕДИН ДЕН – цена 35 лева.

Билети за фестивала SPIRIT of Burgas могат да бъдат закупени в мрежите на Ticketstream и Eventim за България. Може да си вземеш билет от Германос, Ориндж и т.н. :yes:

На рок сцената на 15-ти ще свирят Alien Industry и предстои да се обявят други. На главната сцена The Sisters of Mercy. На 17-ти на рок сцената ще свирят Revenge Project, Korozy и др. На главната сцена - Cradle of Filth. :wub:

Аха, мерси :D Значи утре ще има разходка до Германос. Гледам, че на сайта най-после са пуснали списък на групите по дати както си му е редът



#33009 Spirit Of Burgas festival

Posted by Nababatihvyr4iloto on 28 July 2008 - 14:24 PM in Концерти и фестивали в България

Имате ли някаква информация от къде мога да си купя еднодневен билет и да не е от интернет?
Също така един пълен списък с групите на 3-тия ден няма да ми е никак излишен <_<