Jump to content

BLAAST's Content

There have been 12 items by BLAAST (Search limited from 25-септември 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#103232 Концерти на BLAAST

Posted by BLAAST on 26 март 2013 - 11:01 in Концерти и фестивали в България

Супер :) Благодаря за разяснението :russian:



#103214 Концерти на BLAAST

Posted by BLAAST on 25 март 2013 - 22:26 in Концерти и фестивали в България

Не знам дали този раздел важи и за клубни концерти на по-малки групи, че като гледам само стабилни имена :) Ама все пак:
Posted Image

http://www.facebook....56111851192523/

Ето и малко инфо от събитието в Facebook:

Каним ви на една метъл вечер в добре познатия свищовски клуб "Карлуш", където на 20ти април 2013г ще забият двете местни групи:
BLAAST
https://www.facebook...206347509407431
и
SYSTEM
http://www.facebook....temBandOfficial

-------------------------------------------------------------------------------
Място: клуб “Карлуш” Свищов
Дата: 20 април 2013г (събота)
Време: 21:00
Вход: 2лв


Дано не съм сбъркал мястото за подобни новини :lol2:



#101367 BLAAST търси басист и барабанист.

Posted by BLAAST on 17 декември 2012 - 14:04 in За музиканти

Намерихме нашия човек :)



#100968 BLAAST търси басист и барабанист.

Posted by BLAAST on 22 ноември 2012 - 00:51 in За музиканти

Здравейте, ние сме BLAAST и си търсим барабанист и басист. Съществуваме от около две години и до сега работихме върху записи, които да се разпространяват онлайн, но ни се иска да започнем да правим и живи участия. Стилът е нещо между траш и по-бавен мелодик дет. За сега сме соло китарист, който прави мръсните вокали и ритъм китаристка, която от скоро работи върху чистите вокали. От Свищов сме и тук е и нашето домашно студио, но не е задължително кандидатите да са от тук(стига да могат да се организират репетициите). Нямаме изискване, към нивото, стига да има желание. Изискванията са само да са сериозни, да имат желание и да са достатъчно близо за да можем да организираме репетициите Posted Image Нека всеки интересуващ се да не се колебае да пише - нищо не губи Posted Image Ето и нещо наше: Може да се свържете с нас тук - https://www.facebook...Blaast.Bg.Metal
Благодаря Posted Image



#100954 Първото видео на BLAAST

Posted by BLAAST on 21 ноември 2012 - 05:45 in Общ музикален форум

Те са скорошна добавка към проекта. В същност това е първият опит. За напред ще се постараем да са по добри :)



#100944 Първото видео на BLAAST

Posted by BLAAST on 20 ноември 2012 - 17:22 in Общ музикален форум

Дойде и нашият ред да се опитаме да направим собствено видео. Това е новото ни парче Sins Of The Saints + малко кадри от домашното студио. Можете да го гледате тук - .
Информация за нас може да намерите тук - https://www.facebook...206347509407431
:russian:



#97928 конкурс !

Posted by BLAAST on 22 август 2012 - 01:59 in Общ музикален форум

Не им се получи, защото след този конкурс - вече нямат сайт... и изглежда няма и да имат :Д
А пък за шрифта - нямаме(вече не се занимавам сам) определен стил и няма как - всеки път като ме избие на нещо различно да измислям ново лого. Умишлено никъде не съм написал определен стил, защото за година и нещо имаше от всичко по малко, та дори и кавъри на не метъл песни(с каквото се занимавам и в момента) :Д:Д:Д Съжалявам, че съм те разочеровал ;) За напред - блек ще има...не само, може би не много суров, но ще има:П



#97877 конкурс !

Posted by BLAAST on 19 август 2012 - 17:05 in Общ музикален форум

Да, винаги може да е по-зле :Д ;)



#97874 конкурс !

Posted by BLAAST on 19 август 2012 - 01:27 in Общ музикален форум

1. Никъде не беше споменато, че могат да се променят правилата при каквито и да било условия (Не виждам, как можеш да твърдиш такова нещо).
2. Никога не съм считал конкурса поправо за мой и нищо подобно не съм казвал. Имах реален шанс да го спечеля и помолих за помощ. А в загубата няма нищо лошо, стига да не е била в следствие на нередност(не казвам,че ако гласовете бяха останали 100% аз щях да спечеля).
3. И на мен ми се ще повече конкурси да се организираха, както си описал в първия вариант, но за жалост не е така. И в този конкурс условията предразполагаха към спамене...като се замислиш това беше единствения начин за победа. Просто схемата е - участниците привличат потенциални нови потребители на сайта(чрез приканване да гласуват и ако сайта допадне на гласуващите, те биха станали редовни потребители), а в замяна организаторите дават китара. Аз така виждам нещата. (само,че в случая не им се получи, защото тегавия им сайт може само да откаже потенциалните потребители)
4. Проблемът с фиктивните гласове е следствие от оскъдните условия. Да си бяха написали една хубава страничка с условия, която да регламентира адекватно...а не - 3 редчета правила и хайде участвайте.Така реално не става ясно, кои гласове са фиктивни и кои не, защото:
- Условията ти казват да накараш твой приятел да гласуваза ТЕБ (не да избере участника, който най му харесва) и така дори да не е изслушал песента гласът му,макар и морално погледнато да е фиктивен, на практира си е напълно реален и отговарящ на всички изисквания и условия...Просто такъв им е конкурса - немърливо са го направили и са подходили несериозно и това си е тяхна грешка - хората с нищо не са им виновни. По-коректното решение според мен беше да го анулират и да го стартират на ново по адекватния начин.
5. Много задълбочено взехме да гледаме на този случей... Организаторите искаха срещу една китара да получат 436357484373563 нови юзъри, но не им се получи и направиха леко к*рвенски номер и от тогава до сега сайта им е свален и се опитват да съберат пари за да го върнат, но не могат. Обясненията до тук ги давам, защото смятам, че ги дължа на хората, от чието време отнех, и тези, които положиха усилия да се борят със сайта за да ми помогнат(отново - Благодаря ви!).

П.С. В крайна сметка спечелих от този конкурс, макар и не китайското дръвце(не че не го исках,но китари си имам достатъчно). Нови хора чуха песента, харесаха я, споделяха я(песента, а не линка за гласуване), писаха ми... та дори с някои си станахме и приятели :) Тези победа също е ценна - дори повече... и така............. поздрав:



#97847 конкурс !

Posted by BLAAST on 17 август 2012 - 21:06 in Общ музикален форум

Като се замислиш,няма голяма разлика...чисто техническа е. Или може би аз не обясних разбираемо - хората от форумите,които гласуваха бяха единици.Около 90% от всички гласували са ми приятели в ФБ. Единственото условие освен регистрацията беше "Get your facebook friends to vote for you"... нищо друго. В последствие изтриха гласовете на всички (въпреки, че са регистрирани с ФБпрофилите, от които се вижда,че ме имат в приятели(щом е толкова важно кой ми е приятел в ФБ)). Оставиха само на потребители активни в техния си сайт(без да го има в условията) и на такива харесали ТЯХНАТА страница(също - нищо такова нямаше в условията). Реваншираха се,като изпратиха съобщение по имейл(не в ФБ) наведнъж на всички няколко хиляди гласували и естествено пощите го счетоха за спам и го пратиха по кошчетата...а на тва съобщение, ако не се отговори - гласа не важи.Дори собствения ми глас щяха да изтрият, ако не бях погледнал в кошчето,защото акаунтът бил "фалшив" и според тях е направен само за да се гласува от него и не съответства на реален човек,въпреки,че на профилът ми се вижда,че е активен от години..... и така се получава, че освен гласовете - участниците също може да са фалшиви :Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д и всичко това в комбинация с тегавия им сайт и - 2 дни преди края класацията се пренареди :Д:Д:Д
Е'ати "правилната" постъпка....



#97797 конкурс !

Posted by BLAAST on 13 август 2012 - 21:57 in Общ музикален форум

View PostSatyr, on 05 август 2012 - 10:43 , said:

Съвсем правилно са постъпили :yes:

Какво му е правилното,при положение,че едно от трите условия на конкурса беше "Get your facebook friends to vote for you" :D



#97644 конкурс !

Posted by BLAAST on 04 август 2012 - 23:42 in Общ музикален форум

Знам,че мина доста време, но бях забравил за тази тема.И така, ако някой го интересува какво е станало - този конкурс се оказа пе*ераска работа... като видяха, че не могат да задържат гласуващите като юзъри и промениха регламента - за да ти се зачете гласа трябва или да си им харесал или да им напишеш имейл и това няколко дни преди края на конкурса. В крайна сметка с много гласове останаха участниците,които използват сайта от по-дълго време,а на тези които събирахме гласове от форуми и социални мрежи ни анулираха гласовете,защото били фалшиви...
И така, майната му на този конкурс,благодаря на всичките около 400 човека, които гласуваха.Оценявам подкрепата :)